Grafik sala 1

poniedziałek 31.12.2018
  • 07:00 - 08:25
    Świadomy oddech Paulina Monika
    Wolne miejsca: 26
  • 08:30 - 09:55
    Joga I Monika
    Wolne miejsca: 10 (21.01 - zajęcia na sali numer 3)
  • 10:00 - 11:25
    Joga dla kobiet w ciąży Monika
    Wolne miejsca: 16
wtorek 01.01.2019
środa 02.01.2019
  • 07:00 - 08:25
    Joga 0 Marek
    Wolne miejsca: 23
  • 08:30 - 09:55
    Air Joga 0 Magda
    Wolne miejsca: 7
  • 10:00 - 11:25
    Joga Integralna Marta
    Wolne miejsca: 19
  • 11:30 - 12:55
    Joga dla mam z dziećmi 3-18 msc Marta
    Wolne miejsca: 12
  • 16:00 - 17:25
    Vinjasa 0/I Artur
    Wolne miejsca: 12 (23.10 zastępstwo: Michał Głuszek)
  • 17:30 - 18:55
    Joga 0 Karolina
    Wolne miejsca: 1 (23.01 zastępstwo: Marek Boniewski)
  • 19:00 - 20:25
    Kurs 0 Patrycja
    Brak miejsc
  • 20:30 - 21:55
    Joga Regeneracyjna Kasia S. Patrycja
    Wolne miejsca: 4
czwartek 03.01.2019
  • 07:00 - 08:25
    Joga I Monika
    Wolne miejsca: 20
  • 08:30 - 09:55
    Joga 0 Maciej
    Wolne miejsca: 10
  • 10:00 - 11:25
    Joga dla kobiet w ciąży Paulina
    Wolne miejsca: 7
  • 16:00 - 17:25
    Joga 0 Sławek
    Wolne miejsca: 1
  • 17:30 - 18:55
    Yang&Yin Joga Sławek
    Brak miejsc
  • 19:00 - 20:25
    Joga I Sławek
    Brak miejsc
  • 20:30 - 21:45
    Air Joga I Magda
    Wolne miejsca: 4
piątek 04.01.2019
  • 08:30 - 09:55
    Vinjasa I Beata
    Wolne miejsca: 17
  • 10:00 - 11:25
    Joga 50+ Kasia S. Marek
    Wolne miejsca: 16
  • 16:30 - 17:55
    Joga 0 Kasia S.
    Wolne miejsca: 5
  • 18:00 - 19:25
    Kurs 0 Patrycja Kasia S.
    Brak miejsc
  • 19:30 - 20:55
    Joga III Patrycja
    Wolne miejsca: 26
sobota 05.01.2019
  • 09:00 - 10:25
    Joga II Maciej
    Wolne miejsca: 1
  • 10:30 - 11:55
    Joga 0 Maciej
    Lista rezerwowa: 2
  • 12:00 - 13:25
    Air Joga 0 Michał
    Wolne miejsca: 1
  • 13:30 - 14:55
    Ashtanga 0 Beata
    Wolne miejsca: 7
  • 15:00 - 16:25
    Vinjasa 0 Artur
    Lista rezerwowa: 2 (26.01 zastępstwo: Michał Głuszek)
niedziela 06.01.2019
  • 09:00 - 09:55
    Air Joga dla dzieci 7-11 lat Ewa
    Wolne miejsca: 7 (20.01 zastępswto: Lucyna Chylińska)
  • 10:00 - 11:25
    Joga I Ewa
    Brak miejsc (20.01 JOGA 0/I zastępstwo: Julitta Zielińska)
  • 11:30 - 12:55
    Ashtanga 0 Agnieszka
    Wolne miejsca: 8