poniedziałek 19.10.2020
  • 07:00 - 08:15
    HATHA JOGA I Maciej
    Wolne miejsca: 22
  • 08:30 - 09:45
    HATHA JOGA 0 Maciej
    Wolne miejsca: 2
  • 10:00 - 11:15
    AIR JOGA 0 Ewa N.
    Wolne miejsca: 14
  • 15:30 - 16:45
    HATHA JOGA 0 Sławek
    Wolne miejsca: 5
  • 17:00 - 18:15
    VINJASA I Sławek
    Wolne miejsca: 2
  • 18:30 - 19:45
    HATHA JOGA 0/I Maciej Ewa N.
    Lista rezerwowa: 10 (19.10 zastępstwo: Ewa Napolska)
  • 20:00 - 21:15
    VINJASA 0 Michał
    Wolne miejsca: 6
wtorek 20.10.2020
  • 07:00 - 08:15
    VINJASA 0 Michał
    Wolne miejsca: 13
  • 08:30 - 09:45
    JOGA I Patrycja
    Wolne miejsca: 5
  • 10:00 - 11:15
    JOGA II Patrycja
    Wolne miejsca: 5
  • 15:30 - 16:45
    HATHA JOGA I Sławek
    Wolne miejsca: 7
  • 17:00 - 18:15
    YANG & YIN JOGA Sławek
    Lista rezerwowa: 8
  • 18:30 - 19:45
    HATHA JOGA 0 Sławek
    Lista rezerwowa: 6
  • 20:00 - 21:15
    AIR JOGA 0 Magda
    Brak miejsc
środa 21.10.2020
  • 07:00 - 08:15
    AIR JOGA 0 Karolina Magda
    Wolne miejsca: 13 (21.10 Zastępstwo: Magda Rembowska)
  • 08:30 - 09:45
    HATHA JOGA 0 Ewa N.
    Wolne miejsca: 9
  • 10:00 - 11:15
    JOGA 50+ Ewa B.
    Wolne miejsca: 14
  • 15:30 - 16:45
    HATHA JOGA 0 Sławek
    Lista rezerwowa: 6
  • 17:00 - 18:15
    HATHA JOGA II Sławek
    Lista rezerwowa: 6
  • 18:30 - 19:45
    VINJASA I Sławek
    Brak miejsc
  • 20:00 - 21:15
    AIR JOGA 0 Karolina Lucyna
    Brak miejsc (21.10 Zastępstwo: Lucyna Chylińska)
czwartek 22.10.2020
  • 07:00 - 08:15
    JOGA 0 Szymon
    Wolne miejsca: 14
  • 08:30 - 09:45
    HATHA JOGA 0 Maciej Szymon
    Wolne miejsca: 3 (22.10 - Zastępstwo: Szymon Kobylec )
  • 10:00 - 11:15
    AIR JOGA 0 Ewa N.
    Wolne miejsca: 12
  • 15:30 - 16:45
    AIR JOGA 0 Magda
    Wolne miejsca: 6
  • 17:00 - 18:15
    YANG & YIN JOGA Sławek
    Lista rezerwowa: 1
  • 18:30 - 19:45
    HATHA JOGA I Sławek
    Brak miejsc
  • 20:00 - 21:15
    AIR JOGA 0 Karolina Ewa N.
    Brak miejsc (22.10 Zastępstwo: Ewa Napolska)
piątek 23.10.2020
  • 08:30 - 09:45
    HATHA JOGA 0 Maciej Szymon
    Wolne miejsca: 6 (23.10 - Zastępstwo: Szymon Kobylec)
  • 10:00 - 11:15
    HATHA JOGA I Maciej Szymon
    Wolne miejsca: 16 (23.10 - Zastepstwo: Szymon Kobylec)
  • 15:30 - 16:45
    JOGA 0 Ewa B.
    Wolne miejsca: 4
  • 17:00 - 18:15
    HATHA JOGA I Sławek
    Lista rezerwowa: 4
  • 18:30 - 19:45
    VINJASA I Sławek
    Lista rezerwowa: 8
  • 20:00 - 21:15
    AIR JOGA 0 Michał Lucyna
    Lista rezerwowa: 3 (23.10 Zastępstwo: Lucyna Chylińska)
sobota 24.10.2020
  • 09:00 - 10:15
    HATHA JOGA II Maciej Anna B.
    Wolne miejsca: 4 (24.10 zastępstwo: Ania Burzyńska)
  • 10:30 - 11:45
    HATHA JOGA 0 Maciej Anna B.
    Lista rezerwowa: 5 (24.10 zastępstwo: Ania Burzyńska)
  • 12:00 - 13:15
    VINJASA 0 Michał Lucyna
    Wolne miejsca: 12 (24.10 Zastępstwo: Lucyna Chylińska)
  • 13:30 - 14:45
    AIR JOGA 0 Michał
    Lista rezerwowa: 4 (24.10 Zastępstwo: Magda Rembowska)
  • 16:00 - 19:00
    Warsztaty TRE dr Marek Kulikowski
    Wolne miejsca: 15 (Rezerwacji można dokonywać pod numerem 58 344 5674 lub mailowo: kontakt@studiojogapark.pl )
niedziela 25.10.2020
  • 09:30 - 10:45
    JOGA II/III Patrycja
    Lista rezerwowa: 5
  • 11:00 - 12:15
    JOGA 0 Anna B.
    Lista rezerwowa: 7
  • 12:30 - 13:45
    AIR JOGA 0 Magda
    Brak miejsc