poniedziałek 13.07.2020
  • 07:00 - 08:15
    ASHTANGA MYSORE Beata
    Wolne miejsca: 8 (21.07 - zajęcia odwołane)
  • 08:30 - 09:45
    JOGA I Ewa B.
    Wolne miejsca: 10
  • 10:00 - 11:15
    JOGA NA STRES Paweł
    Wolne miejsca: 10
  • 17:00 - 18:15
    HATHA JOGA 0 Ania
    Wolne miejsca: 2
  • 18:30 - 19:45
    PRANAJAMA I MEDYTACJA Sławek
    Brak miejsc
wtorek 14.07.2020
  • 08:30 - 09:45
    ASHTANGA 0 Beata
    Wolne miejsca: 5
  • 16:00 - 17:15
    HATHA JOGA 0/I Ewa N.
    Wolne miejsca: 9
  • 17:30 - 18:45
    JOGA 0 Anna B.
    Wolne miejsca: 6 (14.07 - Zajęcia na sali 1)
  • 19:00 - 20:15
    JOGA NA STRES Paweł
    Wolne miejsca: 1
  • 20:30 - 21:25
    MEDYTACJA Paweł
    Lista rezerwowa: 2
środa 15.07.2020
  • 16:00 - 17:15
    VINJASA 0 Michał
    Wolne miejsca: 6
  • 17:30 - 18:45
    HATHA JOGA 0 Ewa N.
    Wolne miejsca: 4
  • 19:00 - 20:15
    HATHA JOGA 0 Bartłomiej
    Wolne miejsca: 3
czwartek 16.07.2020
  • 07:00 - 08:15
    ASHTANGA MYSORE Beata
    Wolne miejsca: 8
  • 08:30 - 09:45
    JOGA I Monika
    Wolne miejsca: 10 (16.07 grupa łączona 0/I - sala 2)
  • 15:30 - 16:45
    VINJASA 0 Michał
    Wolne miejsca: 8
  • 17:00 - 18:15
    JOGA NA STRES Paweł
    Lista rezerwowa: 3
  • 18:30 - 19:45
    ASHTANGA I Beata
    Lista rezerwowa: 1
  • 20:00 - 21:15
    VINJASA II Sławek
    Lista rezerwowa: 1
piątek 17.07.2020
  • 08:30 - 09:45
    VINJASA I Beata
    Wolne miejsca: 6
  • 10:00 - 11:15
    JOGA 50+ Ewa B.
    Wolne miejsca: 8 (17.07 GRUPA ŁĄCZONA - SALA NUMER 2)
  • 17:00 - 18:15
    JOGA I Ewa B.
    Wolne miejsca: 10 (17.07 - Grupa łączona Hatha Joga I -> sala 2 )
  • 18:30 - 19:45
    ASHTANGA 0 Beata
    Wolne miejsca: 3
  • 20:00 - 21:15
    HATHA JOGA II Sławek
    Wolne miejsca: 1
sobota 18.07.2020
  • 10:30 - 11:45
    ASHTANGA MYSORE Beata
    Wolne miejsca: 3
  • 12:00 - 13:15
    VINJASA 0/I Michał
    Wolne miejsca: 9
  • 13:30 - 14:45
    JOGA WHEEL Renata
    Wolne miejsca: 7
niedziela 19.07.2020
  • 10:00 - 11:15
    ASHTANGA - I SERIA PROWADZONA Marek P.
    Wolne miejsca: 8
  • 11:30 - 12:45
    AKTYWNA REGENERACJA Anna B. Karolina
    Lista rezerwowa: 2 (19.07 - zastępstwo: Karolina Dziengo -> Regeneracja)