poniedziałek 19.10.2020
  • 07:15 - 08:30
    ASHTANGA MYSORE Beata
    Wolne miejsca: 2
  • 08:45 - 10:00
    JOGA I Szymon
    Wolne miejsca: 6 (19.10 Zajęcia łączone Hatha Joga 0/I godzina 8:30 - sala nr 2)
  • 10:15 - 11:30
    JOGA 50+ Ewa B.
    Wolne miejsca: 1
  • 15:45 - 17:00
    JOGA 0/ I Szymon
    Lista rezerwowa: 5
  • 17:15 - 18:30
    HATHA JOGA 0 Anna P. Alicja
    Wolne miejsca: 1
  • 18:45 - 20:00
    PRANAJAMA I MEDYTACJA Sławek
    Lista rezerwowa: 4
  • 20:15 - 21:30
    HATHA JOGA 0 Maciej Ewa N.
    Wolne miejsca: 3 (19.10 zastępstwo: Ewa Napolska)
wtorek 20.10.2020
  • 08:45 - 10:00
    ASHTANGA 0 Beata
    Wolne miejsca: 2
  • 10:15 - 11:30
    HATHA JOGA 0 Maciej Szymon
    Wolne miejsca: 1 (20.10 - Zastępstwo: Szymon Kobylec)
  • 16:15 - 17:30
    VINJASA 0 Ewa N.
    Wolne miejsca: 2
  • 17:45 - 19:00
    HATHA JOGA 0 Alicja
    Brak miejsc
  • 19:15 - 20:30
    JOGA NA STRES Paweł
    Brak miejsc
  • 20:35 - 21:30
    MEDYTACJA Paweł
    Lista rezerwowa: 3
środa 21.10.2020
  • 08:45 - 10:00
    JOGA NA STRES Paweł
    Lista rezerwowa: 5
  • 16:15 - 17:30
    VINJASA 0 Michał
    Lista rezerwowa: 5
  • 17:45 - 19:00
    HATHA JOGA 0/ I Ewa N.
    Brak miejsc
  • 19:15 - 20:30
    ASHTANGA 0 Marek P.
    Brak miejsc
  • 20:45 - 22:00
    JOGA WHEEL Renata
    Lista rezerwowa: 4
czwartek 22.10.2020
  • 07:15 - 08:30
    ASHTANGA MYSORE Beata
    Lista rezerwowa: 2
  • 08:45 - 10:00
    JOGA I Monika
    Brak miejsc
  • 10:15 - 11:30
    HATHA JOGA I Maciej
    Lista rezerwowa: 5 (22.10 - Zastępstwo: Szymon Kobylec)
  • 15:45 - 17:00
    HATHA JOGA 0 Anna P.
    Brak miejsc (15.10 zastępstwo: Sławek Grzyba)
  • 17:15 - 18:30
    JOGA NA STRES Paweł
    Brak miejsc
  • 18:45 - 20:00
    ASHTANGA II Beata
    Lista rezerwowa: 1
  • 20:15 - 21:30
    VINJASA II Sławek
    Brak miejsc
piątek 23.10.2020
  • 08:45 - 10:00
    VINJASA I Beata
    Lista rezerwowa: 1 (23.10 - I sekwencja skrętów)
  • 10:15 - 11:30
    JOGA dla kobiet w ciąży Anna D.
    Brak miejsc
  • 15:45 - 17:00
    JOGA 0/ I Szymon
    Lista rezerwowa: 3 (16.10 - Zastepstwo: Sławek Grzyba)
  • 17:15 - 18:30
    JOGA dla kobiet w ciąży Ewa B.
    Lista rezerwowa: 3
  • 18:45 - 20:00
    ASHTANGA 0 Beata
    Brak miejsc
  • 20:15 - 21:30
    HATHA JOGA II Sławek
    Lista rezerwowa: 1
sobota 24.10.2020
  • 09:15 - 10:30
    ASHTANGA 0 Beata
    Brak miejsc (24.10 zastępstwo: Daria Zaradkiewicz)
  • 10:45 - 12:00
    ASHTANGA MYSORE Beata
    Brak miejsc (24.10 zastępstwo: Daria Zaradkiewicz)
  • 13:45 - 15:00
    JOGA WHEEL Lucyna
    Lista rezerwowa: 1
  • 15:15 - 16:30
    JOGA 0 Szymon
    Lista rezerwowa: 4
niedziela 25.10.2020
  • 10:15 - 11:30
    ASHTANGA - I SERIA PROWADZONA Marek P.
    Lista rezerwowa: 1 (25.10 Zastępstwo: Daria Zaradkiewicz)
  • 11:45 - 13:00
    ASHTANGA 0/I Marek P.
    Lista rezerwowa: 4 (25.10 Zastępstwo: Daria Zaradkiewicz)