02.03 Acro Joga

29.01.2024 12:19


Warsztaty Acro Yogi

TERMIN: 02.03.2024 (sobota) GODZINA: 15:00-19:00 PROWADZĄCY: Michał Głuszek i Laura Czaja KOSZT: 250 zł

Warsztat Acro Yogi to forma pracy z ciałem łącząca w sobie elementy jogi, akrobatyki, sztuki cyrkowej, tańca i masażu tajskiego.
Nasz intensywny i progresywny warsztat wprowadza w oparty na komunikacji, kontakcie i współpracy świat Acro Yogi. To doskonała okazja, by:
- poasystować sobie wzajemnie w intensywniejszym wchodzeniu w rozmaite skłony czy gięcia
- poeksperymentować z kontrapostem i współpracą przy utrzymywaniu balansu w pozycjach z
pogranicza jogi i akrobatyki, i przekonać się, że nie są one tak trudne, jak mogłoby się wydawać
- dowiedzieć się kto to jest baza, flyer i spotter, a nawet w ramach szeregu efektownych pozycji sprawdzić, w której z tych ról czujemy się najlepiej!
- nauczyć się kilku elementów masażu tajskiego i od razu wprowadzić tę wiedzę w życie, jak i doświadczyć jej na sobie.

 

DLA KOGO: Dla osób praktykujących jogę – lub inne formy pracy z ciałem: gimnastykę, akrobatykę, taniec, pole dance – od co najmniej pół roku.

 

CZY TRZEBA MIEĆ PARĘ: Nie! W ramach grupy warsztatowej będziemy pracować w parach, trójkach, a nawet większych grupkach, będzie więc okazja, by sprawdzić się w różnych konstelacjach i różnych rolach.

 

KIEDY: 2.03.2024r. (sobota)

GODZINA: 15.00 – 19.00

PROWADZĄCY: Laura Czaja i Michał Głuszek

 

Laura Czaja – nauczycielka jogi wykształcona w Hridaya Yoga w Meksyku (2017) i Francji (2019); doświadczenie nauczycielskie zdobywała w Kolumbii, Peru, Ekwadorze, Francji, Holandii i Niemczech. Z wykształcenia grafik projektowy, związana z PJATK i gdańską ASP.

 

Michał Głuszek – nauczyciel jogi (E-RYT-500) wykształcony w Indiach: w Rishikeshu (2014) i
Dharamsali (2015), a także w Ukrainie. Doświadczenie nauczycielskie zdobywał w Birmie, Indiach i Polsce. Z wykształcenia psycholog (UG) i psychoterapeuta związany z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

 

KOSZT: 250 zł

 

Na warsztat obowiązują zapisy.

Rezerwację można dokonać w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@studiojogapark.pl lub pod numerem tel:

583445674.

 

Drogi Kliencie,
jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.

 

Numer konta bankowego:
62 1050 1764 1000 0092 0606 8828. W tytule przelewu prosimy wpisać:
WARSZTATY ACRO YOGI - Imię i Nazwisko uczestnika. W razie konieczności otrzymania faktury VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.

Płatności należy dokonać najpóźniej do 24 lutego w recepcji studia kartą/gotówką lub przelewem.

 

Zwrot opłaconego warsztatu realizujemy na pisemną prośbę (email), która wpłynie do nas najpóźniej w dniu poprzedzającym rozpoczęcie warsztatu. Prośby o zwrot kosztów opłaconego udziału ze względu na nieobecność, przesłane w dniu odbywania się warsztatu, nie będą rozpatrywane.

 

Zapraszamy!


Wstecz