09.03.2024 Intymne centrum

26.01.2024 08:12


Intymne centrum

KIEDY: 09.03.2024 (sobota) GODZINA: 15:15 - 19:15 KOSZT: 200 zł PROWADZĄCY: Monika Żółkoś

Zapraszamy na warsztat poświęcony profilaktyce oraz reedukacji mięśni dna miednicy. Wykorzystując trening Corefit System oraz elementy jogi Iyengara zadbamy o zwiększenie świadomości tego rejonu ciała, nauczymy się ćwiczeń, które pomogą przywrócić właściwe funkcjonowanie mięśni dna miednicy, zadbamy o dobre nawyki związane z oddechem i chodzeniem, sprzyjające prawidłowemu aktywizowaniu tego obszaru.

 

KIEDY: 09.03.2024 (sobota)
GODZINA: 15:15 - 19:15
PROWADZĄCA: Monika Żółkoś, nauczycielka jogi Iyengara, certyfikowana trenerka mięśni dna miednicy według koncepcji Corefit® System.
KOSZT: 200 zł

 

Jak dbać o prawidłowe funkcjonowanie mięśni dna miednicy?
Mięśnie dna miednicy są jednym z kluczowych obszarów ludzkiego ciała. Ich odpowiedni tonus oraz właściwe funkcjonowanie wpływają na nasz dobrostan w wielu obszarach, m.in. doświadczeniach związanych z płciowością oraz działaniem układu moczowego i wydalniczego. Dysfunkcje mięśni dna miednicy znacząco obniżają jakość codziennego życia i odbierają poczucie kontroli nad własnym ciałem. Objawiają się szeregiem problemów zdrowotnych - wysiłkowym nietrzymaniem moczu, bolesnym napięciem, utratą tonusu mięśniowego, obniżeniem narządów, dyskomfortem w trakcie współżycia. Statystki są przytłaczające: społeczna skala problemu jest ogromna (ponad połowa Polek po 45 roku życia zmaga się z nietrzymaniem moczu) i proporcjonalna do tabuizacji tego tematu. Na szczęście coraz bardziej popularna fizjoterapia uroginekologiczna oraz takie formy ćwiczeń, jak Corefit® System Izabeli Żak, koncepcja Renate Tanzberger® czy BeBo przyczyniają się do zniesienia intymnego tabu. Czas zacząć rozmawiać o tym temacie bez wstydu i świadomie reedukować mięśnie dna miednicy. Dotyczy to nie tylko kobiet, które pragną wrócić do formy po porodzie czy przechodzą menopauzę, w której trakcie struktury dna miednicy często tracą zwartość – dysfunkcje mięśni dna miednicy dotykają wielu osób bez względu na wiek czy płeć (np. mężczyzn po prostatektomii).

 

Na warsztat obowiązują zapisy. Rezerwację można dokonać w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@studiojogapark.pl lub pod numerem tel: 583445674.

 

Drogi Kliencie,

jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.

Numer konta bankowego:
62 1050 1764 1000 0092 0606 8828. W tytule przelewu prosimy wpisać:
WARSZTATY INTYMNE CENTRUM - Imię i Nazwisko uczestnika. W razie konieczności otrzymania faktury VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.


Płatności należy dokonać do najpóźniej do 2 marca w recepcji studia kartą/gotówką lub przelewem.

Zwrot opłaconego warsztatu realizujemy na pisemną prośbę (email), która wpłynie do nas najpóźniej w dniu poprzedzającym rozpoczęcie warsztatu. Prośby o zwrot kosztów opłaconego udziału ze względu na nieobecność, przesłane w dniu odbywania się warsztatu, nie będą rozpatrywane.

 

Zapraszamy


Wstecz