13.04 medytacja jest łatwa

09.03.2024 09:59


Medytacja jest łatwa

13.04.2024 r. (sobota) GODZINA: 10:30-18:15 PROWADZĄCY: Paweł Gutral KOSZT: 270 zł

Warsztaty "Medytacja jest łatwa" to jednodniowy warsztat, który w sposób praktyczny pozwoli doświadczyć zjawiska medytacji. Różne techniki wywodzące się z wielu tradycji i szkół dadzą szansę wybrania dla siebie najbardziej odpowiadającej formy medytacji i włączenia jej do codziennej praktyki. Oprócz przygotowania do medytacji klasycznej (nastawienie, odpowiednia pozycja, determinacja), również koncentracja na oddechu, medytacja w ruchu i relaksacja, a także część teoretyczna. Warsztat przeznaczony jest dla każdego, kto zawsze chciał zacząć medytować, a nie wiedział jak, lub nie miał czasu zrobić pierwszego kroku.


KIEDY: 13.04.2024 (sobota)
GODZINA: 10:30 - 18:15

PRZERWA: 13:30-15:15
KOSZT: 270 zł


Coraz większa liczba, potwierdzonych przez naukowców badań, wskazuje, że medytacja redukuje napięcia, wprowadza spokój do naszego życia i pozytywnie wpływa na zdrowie. Zmniejsza ciśnienie krwi i ogranicza ryzyko chorób serca. Niesie ze sobą również korzyści psychologiczne, takie jak redukcja lęków i depresji, pomaga w zmaganiach z bólem chronicznym i spowodowanym wypadkami, ogranicza uzależnienia powodowane w dużej mierze stresem. W sposób istotny wpływa na rozrost i reorganizację sieci neuronowej w mózgu i korze mózgowej, co bezpośrednio przekłada się na poprawę pamięci, łatwość w koncentracji i skupianiu się, oraz odgrywa rolę chroniącą przed niekorzystnymi zmianami starczymi w mózgu (demencja). Ale także, a właściwie przede wszystkim, zmniejsza niepewność w aspekcie transcendentalnym, przybliżając nas do odpowiedzi na zasadnicze pytanie o sens życia.


PROWADZĄCY: Paweł Gutral - Akademia Redukcji Stresu
Ma za sobą 16-letnią praktykę medytacyjną i pracy z ciałem. Począwszy od buddyzmu Mahajany, przez Zen koreański i japoński, oraz japońską tradycję Byakko Shinko Kai oświeconego mistrza Goi Sensei, dalej przez Vipassanę wg Goinki oraz w tradycji klasztoru Wat Po Tam Wua i na jogicznych, tantrycznych medytacjach (póki co) kończąc.

 

Zapisy w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@ studiojogapark.pl lub pod numerem tel: 583445674.


Drogi Kliencie,
jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.

 

Płatności należy dokonać najpóźniej do 07.04.2024 w recepcji studia kartą/gotówką lub przelewem.

Numer konta bankowego:
62 1050 1764 1000 0092 0606 8828.


W tytule przelewu prosimy wpisać: WARSZTAT MEDYTACJA JEST ŁATWA - Imię i Nazwisko uczestnika. Zwrot opłaconego warsztatu realizujemy na pisemną prośbę (email), która wpłynie do nas najpóźniej w dniu poprzedzającym rozpoczęcie warsztatu. Prośby o zwrot kosztów opłaconego udziału ze względu na nieobecność, przesłane w dniu odbywania się warsztatu, nie będą rozpatrywane.


Zapraszamy :)


Wstecz