18.02 Sprężystość i siła reakcji podłoża - warsztaty metodą Feldenkraisa

13.01.2023 19:02


Sprężystość i siła reakcji podłoża - warsztaty metodą Feldenkraisa

KIEDY: 18.02.2023 r. (sobota) GODZINA: 16:00-19:30 (w tym 30 minut przerwy) PROWADZĄCY: Artur Chruszcz KOSZT: 160 zł Więcej informacji - kliknij czytaj więcej.

Trwałych i znaczących zmian dokonuję się małymi krokami. Nowoczesna nauka potwierdza, że te małe kroki omijają wrodzony w nas opór przed nowymi zachowaniami. Wiedział to też Moshe Feldenkrais, którego metodę moglibyśmy inaczej nazwać metodą małych kroków. Powiedział, że ta praktyka ma sprawiać, że niemożliwe stanie się możliwe, możliwe łatwe a łatwe eleganckie. Widział też, że możliwej poprawie nie ma końca, a robiąc małe kroki, zmiana dzieję się bez lęku, bólu i nadmiernego wysiłku.

 

KIEDY: 18.02 (sobota)
GODZINA: 16:00 - 19:30 (w tym 30 minut przerwy)
PROWADZĄCY: Artur Chruszcz
KOSZT: 160 zł


Podczas tego warsztatu eksplorować będziemy... chodzenie, jedną z czynności, których robimy najwięcej. Poczujesz jak chodzisz i znajdziesz sposoby na to, żeby robić to łatwiej i bardziej efektywnie, tak aby móc iść przez życie z większą lekkością i radością. Poczujesz się jak używasz stóp i nóg podczas chodzenia i jak możesz wykorzystywać je w bardziej sprężysty sposób, tak że “nogi będą cię niosły” do przodu. Nauczysz się też jak wykorzystywać siłę reakcji podłoża aby chodzić z większą lekkością i uwolnionym oddechem.

 

Zapisy w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@ studiojogapark.pl lub pod numerem tel.: 583445674.

 


Drogi Kliencie,
jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.

Płatności należy dokonać najpóźniej do 11 lutego w recepcji studia kartą/gotówką lub przelewem. 

Zwrot opłaconego warsztatu realizujemy na pisemną prośbę (email), która wpłynie do nas wyłącznie przed rozpoczęciem wydarzenia. Prośby o zwrot kosztów opłaconego udziału ze względu na nieobecność, przesłane po rozpoczęciu wydarzenia, nie będą rozpatrywane.

 

Zapraszamy!


Wstecz