29.01.2022 - Warsztaty z Arturem Chruszczem

28.12.2021 16:27


Ukojenie poprzez ruch - uwolnij plecy, twarz i oddech

KIEDY: 29 stycznia 2022 (sobota) GODZINA: 15:30 - 20:30 (w tym łącznie 1h przerwy) PROWADZĄCY: Artur Chruszcz KOSZT: 200 zł Więcej informacji - kliknij czytaj więcej.

Każdy doświadcza stresu i niepokoju, szczególnie w obecnej sytuacji pandemii. Stres jest naturalną i często pożądaną reakcja organizmu, ale często długotrwały stres i napięcie “wchodzą w nawyk” i robią się chroniczne. W efekcie, stres może negatywnie wpływać na nasze zdrowie powodując między innymi bóle głowy, wysokie ciśnienie krwi, problemy trawienne, zaburzenia snu i inne bóle i dolegliwości.
Poprzez kultywację czułej uważności i neuroplastyczność, możemy nauczyć się odpuszczać unawykowiony stres i napięcie przywracając równowagę w układzie nerwowym i samoregulację całego organizmu.
Na warsztatach wykorzystamy somatyczne lekcje neuro-ruchowe oparte o metodę Feldenkraisa, klasyczną pranayame oraz praktyki uważnościowe.


✅KIEDY: 29 stycznia 2022 (sobota)
✅GODZINA: 15:30 - 20:30 (w tym łącznie 1h przerwy)
✅PROWADZĄCY: Artur Chruszcz
✅KOSZT: 200 zł


Na warsztatach poznasz kilka praktycznych i prostych sposobów na to by się wyciszyć i uspokoić. Wykorzystamy subtelne i małe ruchy, szczególnie części ciała “dużych” dla mózgu takich jak oczy, żuchwa czy dłonie, oraz oddech i skoordynowane, lekkie ruchy całego ciała, które obniżą napięcie, poprawią nastrój i zwiększą poczucie

ogólnego dobrostanu.

Podczas warsztatu wykonywać będziemy inne lekcje niż w roku 2021.

 

Zapisy w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@studiojogapark.pl lub pod numerem tel: 583445674.

 

Drogi Kliencie,
jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.

 

Zapraszamy :)


Wstecz