Koncert gongów i mis tybetańskich z Michelle Schiewe

15.07.2021 15:01


Koncert gongów i mis tybetańskich z Michelle Schiewe

KIEDY: 7 sierpnia 2021 GODZINA: 17:00 - 18:30 KOSZT: 50 zł PROWADZĄCY: Michelle Schiewe Więcej informacji - kliknij czytaj więcej.

Zapraszamy na koncert gongów i mis tybetańskich z Michelle!

 

Misy kryształowe i gongi mają uzdrawiające właściwości. Uzdrawiają ciało fizyczne na poziomie komórkowym oraz wpływają na ciało emocjonalne i energetyczne poprzez frekwencję wibracji układające strukturę wody w naszym organizmie w uporządkowane kryształki - dzięki czemu ciało się uzdrawia i oczyszcza, umysł rozjaśnia oraz uspokaja. Ponadto pomaga w połączeniu się z Jaźnią. Jest to terapia uzdrawiającą ciało, umysł i dusze, a dodatkowo kąpiel w dźwiękach jest bardzo przyjemna i kojąca dla uszu.


KIEDY: 7 sierpnia 2021 (sobota)
GODZINA: 17:00 - 18:30
PROWADZĄCA: Michelle Schiewe
KOSZT: 50 zł

 

Koncert rozpocznie się od medytacji relaksacyjnej (Yoga Nidra) i kończy się powrotem do ciała. Na koncert warto przynieść karimatę, poduszkę i kocyk dla własnego komfortu.

 

Michelle Schiewe
Moja podróż z dźwiękiem zaczęła się w dzieciństwie od szkoły muzycznej, gdzie zaczęłam oswajać się z właściwościami dźwięków i grałam na fortepianie.
Przez dalsze lata życia dźwięk był nieodłączną częścią mojej rzeczywistości ponieważ zawsze głęboko współodczuwałam go w sobie.
W 2017 roku weszłam na drogę jogi, medytacji i terapeutycznych właściwości dźwięków. Dzisiaj jestem nauczycielką jogi, medytacji, organizuje turnusy Podróż w Głąb Siebie, gdzie prowadzę do przypomnienia sobie o samoświadomości, do poczucia obecności uniwersalnej i wszechobecnej Jaźni. Ponadto pracuję z energią (Reiki i intuicyjnie) i gram na misach kryształowych, na gongach i innych instrumentach etnicznych.

W listopadzie 2019 zrobiłam pierwszy kurs 200h Yoga Teacher Training and Self Development (mieszane style jogi; głównie Vinyasa, Chakra Yoga oraz Yin Yoga) w Tajlandii na Koh Phangan. W lutym 2020 ukończyłam kurs 300h Yoga and Meditation Teacher Training (Yoga z Tantrycznym podejściem według filozofii Majów; głównie Hatha Yoga, Vraja Yoga, Yoga Nidra) w Kolumbii.
Posiadam również uprawnienia do praktykowania oraz nauczania Reiki (Master Level) oraz praktykuje intuicyjne balansowanie i harmonizowanie energii z włączeniem dźwięków.


Zapisy w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@studiojogapark.pl lub pod numerem tel: 583445674.

 

Drogi Kliencie,
jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy koncert, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.

Serdecznie zapraszamy!


Wstecz