„Warto być dobrym człowiekiem" – nowy sposób na stres

11.05.2022 10:41


„Warto być dobrym człowiekiem" – nowy sposób na stres

KIEDY: 11 czerwca 2022 (sobota) GODZINA: 10:00 - 17:00 PROWADZĄCY: Paweł Gutral KOSZT: 250 zł Więcej informacji - kliknij czytaj więcej.

Ten warsztat jest inny. Ten warsztat dotyczy nowej wizji Ciebie jako kompletnej istoty ludzkiej. W rzeczy samej nie chodzi o zdobywanie nowych umiejętności, czy stwarzanie nowych lepszych wersji siebie, lecz o odkrywanie elementów już istniejących. Stres i globalna sytuacja przysłaniają te aspekty nas, które każdy ma, ale nie zawsze zdajemy sobie sprawę z ich posiadania. Każdy z nas ma w sobie wewnętrzną przestrzeń ciszy. Przestrzeń, w której mieszka empatia i troska, zrozumienie i otwartość, chęć pomocy i współpracy. Każdy z nas gdzieś głęboko w środku posiada podstawowe ludzkie wartości. Każdy z nas na bazowym poziomie jest DOBRYM CZŁOWIEKIEM. Czas to odkryć.

 

KIEDY: 11.06.2022 (sobota)
GODZINA: 10:00 - 17:00
PROWADZĄCY: Paweł Gutral z Akademia Redukcji Stresu
KOSZT: 250 zł

 

Warsztat pozwoli Ci spojrzeć na siebie w prawdzie, ciesząc się z „pozytywnych cech” i akceptując „ciemną stronę mocy”, która jest przecież nieodzownym elementem składowym każdego człowieka, rozumianego jako wielopłaszczyznowy byt. Byt integralny z otaczającym nas światem i rzeczywistością, w pełni kompatybilny z naturą i matką Ziemią. Specjalne warsztatowe ćwiczenia umożliwią spojrzenie na siebie z szerokiej perspektywy, pozwolą poczuć swoją kluczową i sprawczą rolę w układance zwanej życiem. Wszystkie te elementy, z
których składa się warsztat, niewątpliwie dadzą możliwość potraktowania stresu inaczej. Dążenie do zwalczania go, zastępując raczej ciekawością mechanizmów kierujących nim. Zjawisko stresu traktując jako sygnały ostrzegawcze, uwrażliwiające naszą świadomość na sfery życia wymagające wprowadzenia równowagi i balansu. Skupimy się również na praktykach usuwających skutki stresu, zarówno w sferze fizycznej jak i mentalno-emocjonalnej.

 

Paweł Gutral (Akademia Redukcji Stresu) – ma za sobą 16-letnią praktykę medytacyjną i pracy z ciałem. Począwszy od buddyzmu Mahajany, przez Zen koreański i japoński, oraz japońską tradycję Byakko Shinko Kai oświeconego mistrza Goi Sensei, dalej przez Vipassanę wg Goinki oraz w tradycji klasztoru Wat Po Tam Wua i na jogicznych, tantrycznych medytacjach (póki co) kończąc.

 

Zapisy w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@studiojogapark.pl lub pod numerem tel.: 58 3445674.

 

Drogi Kliencie,
jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.

 

Serdecznie zapraszamy!


Wstecz