27.04_koncert

27.03.2024 08:45


Koncert gongów i mis tybetańskich

KIEDY: 27.04.2024 (sobota) GODZINA: 19:00 - 20:00 KOSZT: 75 zł PROWADZĄCY: Marek Ptasiński

Zapraszamy na kąpiel w dźwiękach gongu i mis oraz innych różnych instrumentów.
Misy kryształowe wykonane są z kwarcu o wysokiej czysto, dzięki czemu tworzą bardzo przyjemną aurę swoim brzmieniem. Ich długotrwały, sferyczny ton rozprzestrzenia się a energia odczuwana jest w całym otoczeniu. Czyste dźwięki wpływają bardzo korzystnie na umysł usuwając wszelkie napięcia i blokady. Osoba poddająca się tym dźwiękom staje się rozluźniona i w pełni zrelaksowana. Towarzyszy temu stan błogości, w którym można się całkowicie zatracić.
Misy z brązu również emitują częstotliwości zbliżone do naturalnych częstotliwości ludzkiego organizmu. Dzięki dźwiękom mis możemy zmienić perspektywę postrzegania siebie, własnych myśli czy emocji. Umysł wchodzi w stan, jaki obserwowany jest podczas drzemki, głębokiego snu lub medytacji. Stymuluje struktury wewnątrz ciała, prowadząc do uwolnienia napięć mięśniowych oraz wspomaga proces samoregeneracji organizmu.


Badania nad terapeutycznym oddziaływanie mis potwierdziły pozytywny wpływ tych instrumentów. Dźwięki mis pozwalają na obniżenie napięcia emocjonalnego i podwyższenie nastroju osób doświadczających tych dźwięków.
Gongi natomiast są silnie rezonującymi instrumentami, wytwarzającymi długie fale powoli wybrzmiewających dźwięków, które „zagęszczają" otaczające powietrze. Pomieszczenie zagęszcza się od wibracji do tego stopnia, że wszystkie inne dźwięki znikają w rezonansowej „chmurze" brzmienia gongu. W taki sam sposób dźwięki gongu bezpośrednio oddziałują na całe ciało fizyczne, powodując natychmiastowe odczucie pełnego rezonansu w każdej komórce.
Osoby, które od lat uczestniczą regularnie w seansach kąpieli w dźwiękach gongu i koncertach relaksujących z wykorzystaniem gongów i mis, twierdzą, że ich poziom zdrowia fizycznego i psychicznego znacznie wzrósł i są bardziej odporne na zewnętrzne czynniki stresogenne.


KIEDY: 27.04.2024 r. (sobota)
GODZINA: 19:00-20:00
KOSZT: 75 zł
PROWADZĄCY: Marek Ptasiński


Misy i gongi są cudownym narzędziem relaksacyjno – terapeutycznym i każdy powinien mieć okazję poznać ich cudowne właściwości. Zapraszamy Cię na duchową ucztę a być może rozpoczniesz też podróż w głąb siebie.


Zapisy:
- w panelu klienta: https://studiojogapark.pl/strefaklienta/index.php...
- w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@ studiojogapark.pl lub pod numerem tel.: 583445674.


Płatności należy dokonać najpóźniej do 20.04.2024 w recepcji studia/ przelewem lub w panelu klienta przy dokonaniu rezerwacji.


Drogi Kliencie,
jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.
Numer konta bankowego:
62 1050 1764 1000 0092 0606 8828.

W tytule przelewu prosimy wpisać: KONCERT MIS I GONGÓW - Imię i Nazwisko uczestnika.


Zwrot opłaconego warsztatu realizujemy na pisemną prośbę (email), która wpłynie do nas najpóźniej w dniu poprzedzającym rozpoczęcie warsztatu. Prośby o zwrot kosztów opłaconego udziału ze względu na nieobecność, przesłane w dniu odbywania się warsztatu, nie będą rozpatrywane.


Zapraszamy!


Wstecz