Sala 3


  poniedziałek
2024-05-27
wtorek
2024-05-28
środa
2024-05-29
czwartek
2024-05-30
piątek
2024-05-31
sobota
2024-06-01
niedziela
2024-06-02
07:00
JOGA ASHTANGA MYSORE
07:00 - 08:15
Marek P.
75min
JOGA ASHTANGA MYSORE
07:00 - 08:15
Marek P.
75min
08:30
HATHA JOGA I
08:30 - 09:45
Maciej
75min
SLOW VINJASA JOGA
08:30 - 09:45
Ewa N.
75min
JOGA Iyengara® I
08:30 - 09:45
09:00
JOGA ASHTANGA 0
09:00 - 10:15
Gosia
75min
10:00
JOGA ASHTANGA 0
10:00 - 11:15
Marek P.
75min
JOGA WHEEL
10:00 - 11:15
Lucyna
75min
JOGA WHEEL
10:00 - 11:15
Lucyna
75min
JOGA VINJASA 0
10:00 - 11:15
Ewa N.
75min
HATHA JOGA 0/I
10:00 - 11:15
Marcin
75min
12:00
JOGA Iyengara® I
12:00 - 13:15
Patrycja
75min
15:30
JOGA VINJASA 0
15:30 - 16:45
Aleksandra
75min
15:40
YIN JOGA
15:40 - 16:55
Hanna
Sławek
75min
16:00
HATHA JOGA I
16:00 - 17:15
Krystian
75min
ANIMAL FLOW®
16:00 - 17:15
Krystian
75min
17:00
JOGA Iyengara® I
17:00 - 18:15
Teresa
75min
YOGA IN ENGLISH
17:00 - 18:15
info 
HATHA JOGA 0
17:00 - 18:15
Krystian
75min
17:30
HATHA JOGA 0
17:30 - 18:45
Krystian
75min
ASHTANGA PROWADZONA I SERIA
17:30 - 18:45
Marek P.
75min
18:30
JOGASTENIKA
18:30 - 19:45
Sławek
75min
JOGA ASHTANGA Połowa I Serii Prowadzonej
18:30 - 19:45
Marek P.
75min
ANIMAL FLOW®
18:30 - 19:45
Krystian
75min
19:00
ASHTANGA PROWADZONA I SERIA
19:00 - 20:15
Marek P.
75min
ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ RUCH
19:00 - 20:00
Artur
60min
20:00
VINJASA I
20:00 - 21:15
Michał
75min
HATHA JOGA 0
20:00 - 21:15
Marcin
Anna Ł.
75min
20:15
JOGA ASHTANGA 0
20:15 - 21:30
Gosia
Anna Ł.
75min
20:30
JOGA NIDRA
20:30 - 21:30
Paweł
60min
poniedziałek 27.05.2024
  • 08:30 - 09:45

    HATHA JOGA I

    Wolne miejsca: 3

    Maciej

  • 10:00 - 11:15

    JOGA ASHTANGA 0

    Wolne miejsca: 3

    Marek P.

  • 15:30 - 16:45

    JOGA VINJASA 0

    Lista rezerwowa: 4

    Aleksandra

  • 17:00 - 18:15

    JOGA Iyengara® I

    Wolne miejsca: 2

    Teresa

  • 18:30 - 19:45

    JOGASTENIKA

    Lista rezerwowa: 6

    Sławek

  • 20:00 - 21:15

    VINJASA I

    Lista rezerwowa: 4

    Michał

wtorek 28.05.2024
  • 07:00 - 08:15

    JOGA ASHTANGA MYSORE

    Wolne miejsca: 10

    Marek P.

  • 10:00 - 11:15

    JOGA WHEEL

    Wolne miejsca: 6

    Lucyna

  • 16:00 - 17:15

    HATHA JOGA I

    Lista rezerwowa: 4

    Krystian

  • 17:30 - 18:45

    HATHA JOGA 0

    Wolne miejsca: 2

    Krystian

  • 19:00 - 20:15

    ASHTANGA PROWADZONA I SERIA

    Lista rezerwowa: 6

    Marek P.

  • 20:30 - 21:30

    JOGA NIDRA

    Wolne miejsca: 7

    Paweł

środa 29.05.2024
  • 08:30 - 09:45

    SLOW VINJASA JOGA

    Wolne miejsca: 8

    Ewa N.

  • 10:00 - 11:15

    JOGA WHEEL

    Wolne miejsca: 4

    Lucyna

  • 15:40 - 16:55

    YIN JOGA

    Wolne miejsca: 7

    Hanna
    Sławek

  • 17:00 - 18:15

    YOGA IN ENGLISH

  • 18:30 - 19:45

    JOGA ASHTANGA Połowa I Serii Prowadzonej

    Wolne miejsca: 2

    Marek P.

  • 20:00 - 21:15

    HATHA JOGA 0

    Lista rezerwowa: 6

    Marcin
    Anna Ł.

czwartek 30.05.2024
piątek 31.05.2024
  • 07:00 - 08:15

    JOGA ASHTANGA MYSORE

    Wolne miejsca: 12

    Marek P.

  • 08:30 - 09:45

    JOGA Iyengara® I

  • 10:00 - 11:15

    JOGA VINJASA 0

    Wolne miejsca: 6

    Ewa N.

  • 16:00 - 17:15

    ANIMAL FLOW®

    Lista rezerwowa: 2

    Krystian

  • 17:30 - 18:45

    ASHTANGA PROWADZONA I SERIA

    Wolne miejsca: 3

    Marek P.

  • 19:00 - 20:00

    ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ RUCH

    Wolne miejsca: 5

    Artur

  • 20:15 - 21:30

    JOGA ASHTANGA 0

    Wolne miejsca: 5

    Gosia
    Anna Ł.

sobota 01.06.2024
  • 09:00 - 10:15

    JOGA ASHTANGA 0

    Wolne miejsca: 5

    Gosia

  • 12:00 - 13:15

    JOGA Iyengara® I

    Brak miejsc

    Patrycja

niedziela 02.06.2024
  • 10:00 - 11:15

    HATHA JOGA 0/I

    Wolne miejsca: 5

    Marcin

  • 17:00 - 18:15

    HATHA JOGA 0

    Wolne miejsca: 10

    Krystian

  • 18:30 - 19:45

    ANIMAL FLOW®

    Wolne miejsca: 6

    Krystian

powered by Fitnet SPORTIT